POPRAW JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA
Nie tylko sukces w biznesie decyduje o Twoim szczęściu.

Jak często dochodzisz do wniosku, że osiągając sukces w biznesie okazuje się, że nie do końca jesteś spełniony i szczęśliwy. Może być to spowodowane tym, że realizując swoje zadania biznesowe zaniedbałeś inne obszary twojego życia. Czas to zmienić i przyjrzeć się sobie i temu co tak naprawdę spowoduje, że poczujesz się szczęśliwy.

Na tych sesjach dowiesz się jak przejąć kontrolę nad swoim życiem, być szczęśliwym, żyć tu i teraz ciesząc się każda chwilą i przestać przejmować się opiniami innych ludzi. Jak podejmować decyzje w zgodzie ze sobą.

Cykl 7 sesji, po których nie tylko dowiesz się co hamuje Twój rozwój oraz uniemożliwia Ci bardziej udane życie, ale wprowadzisz zmiany, która dadzą Ci satysfakcję.

1. Odnajdź swoje kluczowe wartości i żyj w zgodzie z nimi - ponieważ to daje Ci szansę na bycie szczęśliwym i spełnionym.
2. Znajdź swoje mocne strony - czyli dlaczego jesteś wartościowym człowiekiem i masz prawo do szczęścia.
3. Nastawienie kluczem do szczęśliwego życia - to w jaki sposób podchodzisz do siebie, do innych i świata determinuje jakie masz tak naprawdę życie.
4. Bądź szczęśliwy w związku - jak budować szczęśliwy związek oparty na miłości zrozumieniu i partnerstwie.
5. Relacje z innymi - jak rozmawiać z innymi ludźmi, aby nas rozumieli, abyśmy nie przejmowali się opiniami innych ludzi.
6. Jak realizować swoje marzenia - czyli jak określić swoje cele, abyś mógł je skutecznie osiągać.
7. Nigdy nie jest za późno, aby napisać kolejny rozdział - zdobędziesz odwagę i pewność siebie, aby rozpocząć kolejny rozdział w swoim życiu, bo życie jest z krótkie, aby nie robić tego co się kocha.

Możesz zamówić 7 sesji lub każdą z nich pojedynczo w zależności nad czym chcesz w danym momencie pracować i co osiągnąć.

 

„a efekty osiągnąłem szybciej niż się spodziewałem!”

Roberta przepełnia wiedza i doświadczenie. Te 2 elementy powodują, ze praca z Robertem jest bardzo wartościowa.

Polecam treningi mentalne Roberta. Potrafi skutecznie pracować z celami i mobilizować do działania. Zawsze szuka najskuteczniejszych metod i to go wyróżnia.

Dzięki pracy z Robertem wyznaczyłem kierunek swoich działań, a efekty osiągnąłem szybciej niż się spodziewałem!

Piotr Matulka

Cena sesji: spotkanie 250 zł, online 150

Wykorzystaj skuteczne rozwiązania,
odnajdź wewnętrzną równowagę
i ciesz się życiem.

Zamawiam teraz moją sesję

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie!