POPRAW JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA
Czyli zacznij żyć swoim życiem i bądź szczęśliwym.

Jak często dochodzisz do wniosku, że inni podejmują z Ciebie decyzje, że Twoje życie układa się bardziej pod dyktando innych i chciałbyś to zmienić. Dlaczego nie potrafisz przestać się martwić tym co inni myślą o mnie. Jak często chciałbyś/chciałabyś zrzucić kilka kilogramów, a jednak cel zawsze jest daleko pomimo twoich prób.

Na tych sesjach dowiesz się jak przejąć kontrolę nad swoim życiem, być szczęśliwym, żyć tu i teraz ciesząc się każda chwilą i przestać przejmować się opiniami innych ludzi. Jak podejmować decyzje w zgodzie ze sobą.

Cykl 7 sesji, po których nie tylko dowiesz się co hamuje twój rozwój oraz uniemożliwia Ci bardziej udane życie, ale wprowadzisz zmiany, która dadzą Ci satysfakcję.

1. Odnajdź swoje kluczowe wartości i żyj w zgodzie z nimi - ponieważ to daje Ci szansę na bycie szczęśliwym i spełnionym.
2. Znajdź swoje mocne strony - czyli dlaczego jesteś wartościowym człowiekiem i masz prawo do szczęścia.
3. Nastawienie kluczem do szczęśliwego życia - to w jaki sposób podchodzisz do siebie, do innych i świata determinuje jakie masz tak naprawdę życie.
4. Bądź szczęśliwy w związku - jak budować szczęśliwy związek oparty na miłości zrozumieniu i partnerstwie.
5. Relacje z innymi - jak rozmawiać z innymi ludźmi, aby nas rozumieli, abyśmy nie przejmowali się opiniami innych ludzi.
6. Jak realizować swoje marzenia - czyli jak określić swoje cele, abyś mógł je skutecznie osiągać.
7. Nigdy nie jest za późno, aby napisać kolejny rozdział - zdobędziesz odwagę i pewność siebie, aby rozpocząć kolejny rozdział w swoim życiu, bo życie jest z krótkie, aby nie robić tego co się kocha.

Możesz zamówić 7 sesji lub każdą z nich pojedynczo w zależności nad czym chcesz w danym momencie pracować i co osiągnąć.

 

„przepis na osiąganie wymarzonych efektów w życiu, pracy czy sporcie”

Moim celem było osiągnięcie lepszej kondycji fizycznej i utracenie kilku zbędnych kilogramów. Założenie było takie, iż zmieniam nawyki żywieniowe oraz wprowadzam do codziennej rutyny ćwiczenia fizyczne.

Motywacja była ogromna, nie mniej jednak jak wiadomo przychodziły dni, kiedy ćwiczyć się zwyczajnie nie chciało. Wtedy z pomocą przychodził mi Trener Mentalny Robert Pacierpnik.

Udzielał nie tylko cennych wskazówek, ale również swoim przykładem sprawił, że motywacja z czasem przerodziła się w determinację. Wspierał w trudnych chwilach i podtrzymywał na duchu, kiedy ja z niecierpliwością czekałam na efekty.

Wiedza Roberta oraz doświadczenie pomogły mi osiągnąć wymarzony cel. Dziś nie wyobrażam sobie pracy nad sobą bez wsparcia mentalnego, jest to wg mnie przepustka do spełniania swoich marzeń.

Jeśli miałabym podać przepis na osiąganie wymarzonych efektów w życiu, pracy czy sporcie, jednym z jego składników byłoby bez wątpienia wsparcie mentalne Trenera Mentalnego Roberta.

Aneta Moniuszko

Cena sesji: spotkanie 250 zł, online 150

Wykorzystaj skuteczne rozwiązania,
zrealizuj swoje cele
i popraw jakość swojego życia.

Zamawiam teraz moją sesję

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie!