ZROZUMIEĆ SIEBIE
Siła Emocji i Potęga Umysłu w służbie Twojego sukcesu.

Ta sesja pozwoli Ci zrozumieć dlaczego czasami postępujesz inaczej niż byś chciał. Co kryje się pod twoimi dylematami. Aby to zrozumieć musisz zaakceptować, ze masz dwa ośrodki dowodzenia, które często wydają sprzeczne rozkazy. O tym w jaki sposób koordynować oba, aby zjednoczyły one siły, abyś Ty osiągał sukcesy.

Na tej sesji dowiesz się:

  • Jakie mechanizmy odpowiadają za twoje decyzje.
  • Poznasz oba ośrodki i dowiesz się czym one się różnią.
  • Jak skoordynować ich działania, abyś odnosił sukcesy.
 

„czułam się bardzo bezpiecznie”

Stosowane przez niego metody są na bardzo wysokim poziomie wiedzy specjalistycznej połączonej z długoletnim doświadczeniem Roberta w sporcie. Jako trener i klient czułam się bardzo bezpiecznie, a równolegle do tego bardzo zmotywowana do działania.

Cechami wyróżniającymi Roberta na rynku trenerów mentalnych jest jego doświadczenie, spokój i umiejętność głębokiego angażowania się w pracę z klientem/podopiecznym. Dojrzałość poparta doświadczeniem sprawia, że Robert w pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie. Pomimo lat pracy ze sportowcami jego podejście do każdego jest indywidualne. Nie narzuca swoich modeli, a raczej wypracowuje wspólną metodę.

Robert jest bardzo otwarty na nowoczesne formy pracy z zawodnikami. Stosuje najnowsze rozwiązania psychologii sportu, daje przestrzeń do opierania pracy o aktualne badania naukowe.

Nieustanie się dokształca, a równolegle do tego szkoli i trenuje innych.

Aneta Opała

Cena sesji: spotkanie 250 zł, online 150

Poznaj siebie, stwórz synergię
i działaj skutecznie.

Zamawiam teraz moją sesję

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie!