MOJA NATYCHMIASTOWA ZMIANA
czyli co zrobić za 5 dwunasta kiedy wszystko wali się na głowę?

Sesja, której efekt potrzebny Ci jest natychmiast, bo stało się coś niespodziewanego, coś co wytrąciło Cię z równowagi, a za chwilę start i TY po prostu musisz być gotowy, bo zbyt dużo zainwestowałeś czasu, olbrzymiego wysiłku, aby teraz przegrać. Potrzebujesz impulsu zmiany.

Doskonała sesja na trudny czas, kiedy coś zaczyna iść nie po twojej myśli. Na tej sesji dostaniesz skuteczne rozwiązanie, abyś załapał wiatr w żagle i wrócił na właściwe tory.

Na tej sesji nauczysz się:

  • Jak szybko odnaleźć wiarę w siebie i swoje możliwości.
  • Jak zmienić bieg wydarzeń i wyjść zwycięsko z trudnej sytuacji.
  • Jak opanować stres, który pojawił się nie wiadomo skąd.
 

„stawiła czoła wyzwaniu w kolejnym dniu zawodów”

Czuję ogromną wdzięczność za pomoc i wsparcie otrzymane od Roberta Pacierpnika podczas zawodów w skokach konnych przez przeszkody, w których startowała moja córka.

Widząc jej reakcję po przeżytej porażce straciłam zupełnie szerszą perspektywę i nie potrafiłam odpowiednio zareagować, aby pomóc córce, by kolejnego dnia zawodów wróciła na parkur z wiarą, że da radę wystartować i walczyć dalej.

Po rozmowie z Robertem zupełnie inaczej spojrzałam na sytuację. Robert z całym sercem i empatią, a równocześnie z pełnym profesjonalizmem potrafił w taki sposób pokierować rozmową, że i ja wiedziałam o czym i jak rozmawiać z córką.

Celne spostrzeżenia wskazówki Roberta spowodowały, że zawodniczka nabrała wiary w siebie i stawiła czoła wyzwaniu w kolejnym dniu zawodów.

Marta Bańkowska

Cena sesji: spotkanie 250 zł, online 150

Skorzystaj ze skutecznych technik, odbuduj siebie
i wróć na drogę zwycięstwa.

Zamawiam teraz moją sesję

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do mnie!