Jakub B. Bączek

„Rekomenduję Roberta jak skutecznego trenera mentalnego”

Robert jest trenerem, który kocha swoją pracę. Zawsze pełen pasji, zaangażowania i wiary w drugiego człowieka. Uczy jak zjednoczyć potęgę umysłu i siłę emocji, aby skutecznie spełniać marzenia. Rekomenduję Roberta jak skutecznego trenera mentalnego.

Jakub B. Baczek


Piotr Matulka

„a efekty osiągnąłem szybciej niż się spodziewałem!”

Roberta przepełnia wiedza i doświadczenie. Te 2 elementy powodują, ze praca z Robertem jest bardzo wartościowa. Polecam treningi mentalne Roberta. Potrafi skutecznie pracować z celami i mobilizować do działania. Zawsze szuka najskuteczniejszych metod i to go wyróżnia. Dzięki pracy z Robertem wyznaczyłem kierunek swoich działań, a efekty osiągnąłem szybciej niż się spodziewałem!

Piotr Matulka


Aneta Moniuszko

„przepis na osiąganie wymarzonych efektów w życiu, pracy czy sporcie”

Moim celem było osiągnięcie lepszej kondycji fizycznej i utracenie kilku zbędnych kilogramów. Założenie było takie, iż zmieniam nawyki żywieniowe oraz wprowadzam do codziennej rutyny ćwiczenia fizyczne. Motywacja była ogromna, nie mniej jednak jak wiadomo przychodziły dni, kiedy ćwiczyć się zwyczajnie nie chciało. Wtedy z pomocą przychodził mi Trener Mentalny Robert Pacierpnik. Udzielał nie tylko cennych wskazówek, ale również swoim przykładem sprawił, że motywacja z czasem przerodziła się w determinację. Wspierał w trudnych chwilach i podtrzymywał na duchu, kiedy ja z niecierpliwością czekałam na efekty. Wiedza Roberta oraz doświadczenie pomogły mi osiągnąć wymarzony cel. Dziś nie wyobrażam sobie pracy nad sobą bez wsparcia mentalnego, jest to wg mnie przepustka do spełniania swoich marzeń. Jeśli miałabym podać przepis na osiąganie wymarzonych efektów w życiu, pracy czy sporcie, jednym z jego składników byłoby bez wątpienia wsparcie mentalne Trenera Mentalnego Roberta.

Aneta Moniuszko


Mental Power

„Najlepszą oceną jego pracy są zadowoleni Klienci”

Z Robertem Pacierpnikiem współpracujemy już od roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, ponieważ osoby, z którymi pracuje są zawsze bardzo dobrze przygotowane do startów i osiągają optymalne rezultaty. Najlepszym oceną jego pracy są zadowoleni Klienci, którzy chętnie kontynuują z nim współpracę. Rekomendujemy Roberta Pacierpnika jako skutecznego trenera, z którym osiągniesz zamierzone wyniki.

Mental Power


Dr Paweł Banasiak

„skutecznie pracować nad tym co jest dla Ciebie naprawdę najważniejsze”

Roberta znam od ponad 6 lat, miałem okazję realizować z nim wspólnie wiele projektów. Stoicki spokój, przemyślane działanie i poświęcenie się sprawie w 110% najlepiej opisują jego podejście do wyzwań przed którymi staje. Potrafi znaleźć- tak w całym zespole jak i pojedynczym człowieku- jego ukryty potencjał i tak go poprowadzić, aby ten potencjał naturalnie rozwinąć. Świetny szkoleniowiec i mentor, który uczciwie powie Tobie co zrobić aby rozwinąć skrzydła i wznieść się jeszcze wyżej. Nie ocenia, lecz w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie podpowiada – dzięki czemu samemu odkrywasz i zaczynasz skutecznie pracować nad tym co jest dla Ciebie naprawdę najważniejsze, tak w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Dr Paweł Banasiak,
Praktyk businessu i sprzedaży, Koordynator Projektów Marketingowych w Mazowieckim Zrzeszeniu Handlu Przemysłu i Usług.


Wdzięczny Rodzic

„dużą zmianę w podejściu do treningów i do współzawodnictwa”

Chciałabym szczególnie podziękować p. Robertowi za ogromne zaangażowanie w przygotowanie Syna do zawodów. Dostrzegam w nim dużą zmianę w podejściu do treningów i do współzawodnictwa. Ta zmiana ma również przełożenie na życie prywatne i funkcjonowanie na co dzień. Jego trener również przyjął ten progres z ogromnym zadowoleniem. Pan Robert, oprócz wyznaczonych sesji bardzo rzetelnie wspomagał Syna w startach, poza godzinami pracy i jesteśmy ogromnie wdzięczni za taką postawę. 

Wdzięczny Rodzic


Natalia Pacierpnik

„pomogła przetrwać ten najtrudniejszy okres”

Kiedy w 2014 roku zdecydowałam się powrócić do sportu na najwyższym poziomie po przerwie macierzyńskiej miałam wątpliwości i obawy. Czy dam radę, czy znów będę wygrywać i czy zdążę przygotować się do Igrzysk Olimpijskich. W tych momentach wsparcie trenera mentalnego było mi niezwykle potrzebne. Dlatego też praca z moim tatą, a jednocześnie trenerem mentalnym niezwykle mi pomogła przetrwać ten najtrudniejszy okres i znów odnaleźć radość z treningów i startów. Mój powrót był na tyle udany, że w 2016 roku wystartowałam na Igrzyskach Olimpijskich w RIO 2016.

Natalia Pacierpnik


Marta Bańkowska

„stawiła czoła wyzwaniu w kolejnym dniu zawodów”

Czuję ogromna wdzięczność za pomoc i wsparcie otrzymane od Roberta Pacierpnika podczas zawodów w skokach konnych przez przeszkody, w których startowała moja córka. Widząc jej reakcję po przeżytej porażce straciłam zupełnie szersza perspektywę i nie potrafiłam odpowiednio zareagować, aby pomóc córce, by kolejnego dnia zawodów wróciła na parkur z wiarą, że da radę wystartować i walczyć dalej. Po rozmowie z Robertem zupełnie inaczej spojrzałam na sytuację. Robert z całym sercem i empatią, a równocześnie z pełnym profesjonalizmem potrafił w taki sposób pokierować rozmową, że i ja wiedziałam o czym i jak rozmawiać z córka. Celne spostrzeżenia wskazówki Roberta spowodowały, że zawodniczka nabrała wiary w siebie i stawiła czoła wyzwaniu w kolejnym dniu zawodów.

Marta Bańkowska


Natalia Pacierpnik

„jazda stała się skuteczniejsza”

W sezonie 2017 rozpoczęłam nowy cykl przygotowań olimpijskich. Po raz pierwszy skorzystałam z nowej metody treningu wyobrażeniowego „Zwycięska Przewaga”. Dzięki jej zastosowaniu w tym sezonie moja jazda stała się skuteczniejsza, a ja w trakcie startów dużo pewniejsza i wykorzystująca 100% swoich możliwości. Dwa finały Pucharu Świata oraz odzyskane Mistrzostwo Polski najlepiej świadczą o tym, że jest ona skuteczna. Rekomenduje tę metodę, która przede wszystkim opiera się na zbudowaniu strategii rozgrywania startu, dzięki czemu sam start jest dużo efektywniejszy w rzeczywistości. Gorąco polecam.

Natalia Pacierpnik


Aneta Opała

„czułam się bardzo bezpiecznie”

Roberta Pacierpnika poznałam podczas zajęć akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka w Warszawie w 2017 roku. Miałam to szczęście, że wielokrotnie Robert był moim partnerem w czasie ćwiczeń w ramach ATM.

Z jednej strony dał się poznać jako bardzo wymagający trener, a z drugiej, jako bardzo uważny, wrażliwy słuchacz, przyjaciel. Kilkakrotnie miałam okazję, aby poznać go w roli mojego osobistego trenera mentalnego. Stosowane przez niego metody są na bardzo wysokim poziomie wiedzy specjalistycznej połączonej z długoletnim doświadczeniem Roberta w sporcie. Jako trener i klient czułam się bardzo bezpiecznie, a równolegle do tego bardzo zmotywowana do działania.

Robert jest bardzo zaangażowany w pracę. Profesjonalnie prowadzi klienta przez proces treningu mentalnego do wymarzonego celu. Na szczególną uwagę zasługuje skuteczność Roberta w trenowaniu jednostek narażonych w sporcie na spory stres i ekspozycję. Ponieważ sam był czynnym sportowcem [z ogromnymi sukcesami sportowymi], doskonale rozumie mentalność młodego ambitnego człowieka. Z pełnym zaufaniem powierzyłabym Robertowi trenowanie młodzieży i dzieci.

Cechami wyróżniającymi Roberta na rynku trenerów mentalnych jest jego doświadczenie, spokój i umiejętność głębokiego angażowania się w pracę z klientem/podopiecznym. Dojrzałość poparta doświadczeniem sprawia, że Robert w pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie. Pomimo lat pracy ze sportowcami jego podejście do każdego jest indywidualne. Nie narzuca swoich modeli, a raczej wypracowuje wspólną metodę.

Robert jest bardzo otwarty na nowoczesne formy pracy z zawodnikami. Stosuje najnowsze rozwiązania psychologii sportu, daje przestrzeń do opierania pracy o aktualne badania naukowe.

Nieustanie się dokształca, a równolegle do tego szkoli i trenuje innych.

Moje obserwacje pracy i współpracy z Robertem Pacierpnikiem są takie, że jest to wymarzony trener mentalny dla osób, które poszukują cierpliwego, doświadczonego, mobilnego przewodnika, który na swoim koncie ma wiele sukcesów i potrafi ten sukces przybliżyć klientowi.

Aneta Opała - Trener Mentalny


Dr Paweł Banasiak

„pozwalał tej osobie nie tylko podnieść swoją skuteczność”

Z Robertem miałem okazję wiele razy pracować i czerpać z od niego wiedzę przy wielu różnych projektach. Podczas niejednej analizy case study i wymiany naszymi doświadczeniami, nauczył mnie tego jak znaleźć swoje mocne strony i je "doszlifować", pokazał że sprzedaż to nie tylko zapłacona faktura, ale przede wszystkim, że jest to nastawienie które ma dawać Klientom ogromną wartość dodaną. To w czym Robert jest niewątpliwym mistrzem to na pewno umiejętność nauczenia tego, jak zbudować swoją własną pozycję ekspercką równą swojemu rozmówcy. Na własne oczy widziałem jak potrafił sprawić, aby ktoś wypracował swój własny styl sprzedaży który pozwalał tej osobie nie tylko podnieść swoją skuteczność, ale też sprawić że praca ta sprawiała tej osobie przyjemność. Jako trenera, mogę Go każdemu z czystym sumieniem polecić.

Dr Paweł Banasiak,
Praktyk businessu i sprzedaży, Koordynator Projektów Marketingowych w Mazowieckim Zrzeszeniu Handlu Przemysłu i Usług.